Gran Bahia Príncipe La Romana, Dominikánska republika, La Romana, 8.6.2018, All inclusive
Gran Bahia Príncipe La Romana
LM
Termín:
8.6.2018 – 15.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:60786411
od 961 € Konečná cena

0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: Grand Bahia Principe La Romana
Poloha

Na južnom pobreží v zátoke 12 km od mesta La Romana.

Vybavenie

Vstupná hala s recepciou, 3 reštaurácie á la carte (talianska, rybia a gurmánska), snack, 6 barov, bazén, jacuzzi, minimarkety.

Ubytovanie

JSS: kúpeľňa / WC, klimatizácia, ventilátor, sušič vlasov, TV / sat., Telefón, kávovar, minibar, trezor za poplatok a terasa alebo balkón.

JSG: pozri JSS, služby Club Golden Principe, blízko pláže.

Stravovanie

Pozri program all inclusive.

Zábava

Celodenný program, večerný program, kasíno, diskotéka.

Pláž

Piesočná pláž priamo pri hoteli.

Šport
Zadarmo: nemotorizované športy - 2 tenisové kurty, stolný tenis, fitnes, kajaky, windsurfing. Za poplatok: motorizované športy, potápanie, golf - najbližšia 18 jamkové golfové ihrisko Teeth of the Dog sa nachádza pri meste La Romana.
All inclusive
Raňajky, obed a večera formou bufetu 3 večere za týždeň v á la carte reštauráciách podľa výberu (nutná rezervácia) Alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby v baroch (do 02.00 hod.) Minibar (dopĺňaný denne nealkoholickými nápojmi a pivom) Nemotorizované vodné športy, fitness, aerobik, stolný tenis, biliard, futbal, volejbal, basketbal, lekcie tanca, šípky Úvodná lekcia potápania v bazéne Vstup do diskobar vrátane miestnych nápojov (nad 18 rokov) 1 hodina denne - kajaky, bicykle, šnorchlovanie, windsurfing, tenis, katamarán

Club Golden Principe

Súkromná recepcie uvítací nápoj Denná tlač a internet v Club House 4 večera za týždeň v á la carte reštauráciách (nutná rezervácia)
Platobné karty

VISA, MC, Diners Club.

Odkaz
Http://www.bahia-principe.com
Wellnes
Wellness centrum ponúka klientom rôzne druhy masáží a terapie
Internet
Za poplatok: na izbách. Zadarmo: v lobby (1 hodina denne).
Poznámka

Oficiálne trieda: *****

Maximálna obsadenosť
Junior suite (JSS / JSG): 3 dospelí + 1 dieťa / 3 dospelí / 2 dospelí + 2 deti / 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí / 1 dospelý + 2 deti / 1 dospelý + 1 dieťa / 1 dospelý Dieťa do 14 rokov
Informácie o lete
Odlet: 8. 6. 9:40
Návrat: 16. 6. 14:20
(časy letov sú len orientačné)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena zájazdu bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie je uvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov. Akonáhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.
Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK