Vieme, že čas sú peniaze!

Preto Vás odmeníme za to, že si sami vyberiete konkrétny zájazd ktorejkoľvek našej partnerskej cestovnej kancelárie a objednáte si ho u nás!

Supercestovka.sk je internetová cestovná agentúra, ktorá sprostredkuje predaj Vami vybranej dovolenky. Predáme Vám dovolenku za tie isté ceny ako ktorákoľvek cestovná kancelária, vrátane FIRST MOMENT a LAST MINUTE. U nás nezaplatíte ani o cent viac! S nami len získate! Výber zájazdu a jeho cena je vo vašich rukách – sami si vyberiete za koľko, kedy a kam chcete ísť.

Naším prvoradým cieľom je ponúknuť Vám najvýhodnejší nákup dovolenky. Za Váš čas strávený pri jej hľadaní Vás ako jediná cestovná agentúra odmeníme darčekom.

V oblasti cestovného ruchu máme vyše 10-ročné skúsenosti, svoju prácu robíme radi, preto sú naše služby na vysokej profesionálnej úrovni.

S nami získate:

  • DOVOLENKU, KTORÚ SI SAMI VYBERIETE – nevnucujeme Vám ponuky konkrétnych cestovných kancelárií
  • GARANCIU CENY -  cena zájazdu v cestovnej kancelárii, ktorá zájazd organizuje alebo cena zájazdu u nás v internetovej cestovnej agentúre, ktorá zájazd sprostredkuje, je vždy rovnaká. Nezaplatíte ani o cent viac! 
  • BONUS - vo forme darčeka.
  • SERIÓZNOSŤ A SPOĽAHLIVOSŤ - spolupracujeme len s renomovanými cestovnými kanceláriami, z ktorých každá je poistená proti insolventnosti – krachu. Podpísaním zmluvy sa naša práca nekončí. Sme tu vždy pre Vás! V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. 
  • ODBORNOSŤ - ako cestovná agentúra máme viac ako 10-ročné skúsenosti v oblasti cestovného ruchu

 ROZHODNITE SA SPRÁVNE ...

                                            ... DÁME VÁM VIAC!  


Naše portfólio: